• آدرس

    منطقه صنعتی پلیس راه

  • ایمیل

    info@khuzestanstone.ir

سنگ کریستال لایبید ابری

درباره ما

مجموعه فرآوری سنگ خوزستان در منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد استان اصفهان واقع شده است . این مجموعه در دو شعبه به نام‌های خوزستان 1 و خوزستان 2 به تولید و فرآوری انواع سنگ کریستال لایبید ابری در ابعاد پلاک ، پله ، کابینت ، فرشی و جدولی به صورت ساب خورده و تیشه ای می‌پردازد. ...مشاهده جزئیات

با ما در تماس باشید

جهت دریافت مشاوره در رابطه با انواع سنگ کریستال و دریافت لیست قیمت با ما در تماس باشید 09131314177 | 03142446676

آخرین محصولات

کریستال تیشه ای منظم
کریستال تیشه ای منظم

قیمت : تماس بگیرید

فرشی کریستال لایبید ابری
فرشی کریستال لایبید ابری

قیمت : تماس بگیرید

سنگ تیشه ای کریستال-KT003
سنگ تیشه ای کریستال-KT003

قیمت : تماس بگیرید

هیچ محتوایی برای نمایش وجود ندارد.

آخرین مقالات

این نوع سنگ که به عنوان سنگ کریستال لایبید ابری در بازار معر فی و شناخته می شود از نظر استقامتی در برابر سرما و گرما در رده برترین سنگ های ساختمانی ایران قرار دارد. اگر از نظر کاربردی قصد د اشته باشید تا به بررسی آن بپردازید نمی توان آن را تنها به عنوان یک کالای ساختمانی در نظر گرفت چون به صورت گسترده از آن در کف معابر و فضاهای سبز چون پارک های شهری مورد استفاده قرار می گیرد و این موارد خود بیانگر کاربرد سنگ کریستال می باشد.

به دلیل این که معادن آن در استان اصفهان واقع شده است ، به همین روال نیز بیشترین خرید و فروش آن در اصفهان صورت گرفته و سنگبری خوزستان به عنوان ی کی از بزرگترین تولید کنندگان سنگ کریستال آبی در شهر نجف آباد اصفهان ، آمادگی خدمات رسان ی به شما مشتریان گرامی در سراسر ایران را دارد.

قیمت آن به پارامترهای متنوعی وابسته بوده و از جمله پارامترها می توان به ابعاد ، نوع و رنگ اشاره داشت. برای نمونه قیمت سنگ پله آن در مقابل ساب خورده از نظر قیمتی متفاوت بوده و برای دریافت قیمت انواع مختلف کریستال می توانید با ما در تماس باشید.

تماس بگیرید