• آدرس

    نجف آباد - پلیس راه - روبروی بانک سپه - کوچه دنا

  • ایمیل

    info@khuzestanstone.ir

سنگ کریستال لایبید - قیمت و خرید سنگ کریستال لایبید - سنگ لایبید

درباره ما

مجموعه فرآوری سنگ خوزستان در منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد استان اصفهان واقع شده است . این مجموعه در دو شعبه به نام‌های خوزستان 1 و خوزستان 2 به تولید و فرآوری انواع سنگ کریستال لایبید ابری در ابعاد پلاک ، پله ، کابینت ، فرشی و جدولی به صورت ساب خورده و تیشه ای می‌پردازد. ...مشاهده جزئیات

با ما در تماس باشید

جهت دریافت مشاوره در رابطه با انواع سنگ کریستال و دریافت لیست قیمت با ما در تماس باشید 09131314177 | 03142446676

آخرین محصولات

کریستال تیشه ای منظم
کریستال تیشه ای منظم

قیمت : تماس بگیرید

فرشی کریستال لایبید ابری
فرشی کریستال لایبید ابری

قیمت : تماس بگیرید

سنگ تیشه ای کریستال-KT003
سنگ تیشه ای کریستال-KT003

قیمت : تماس بگیرید

هیچ محتوایی برای نمایش وجود ندارد.

آخرین مقالات

سنگ چینی لایبید یکی از قدیمی ترین معادن سنگ تزئینی ایران است. سنگ چینی لایبید با زمینه آبی کم رنگ و طوسی تا زمینه سفید استحصال میگردد.سنگ چینی لایبید بصورت سابیده، تیشه ای، بوش همر و جداول سنگی فرآوری می گرد این نوع سنگ که به عنوان سنگ کریستال لایبید ابری در بازار معرفی و شناخته می شود از نظر استقامتی در برابر سرما و گرما در رده برترین سنگ های ساختمانی ایران قرار دارد. اگر از نظر کاربردی قصد داشته باشید تا به بررسی آن بپردازید نمی توان آن را تنها به عنوان یک کالای ساختمانی در نظر گرفت چون به صورت گسترده از آن در کف معابر و فضاهای سبز چون پارک های شهری مورد استفاده قرار می گیرد و این موارد خود بیانگر کاربرد سنگ کریستال لایبید می باشد.

سنگ چینی لایبید

سنگ  کریستال لایبید به دلیل این که معادن آن در استان اصفهان واقع شده است ، به همین روال نیز بیشترین خرید و فروش آن در اصفهان صورت گرفته و سنگبری خوزستان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان سنگ کریستال لایبید ابری در شهر نجف آباد اصفهان ، آمادگی خدمات رسانی به شما مشتریان گرامی در سراسر ایران را دارد.

سنگ کریستال لایبید
سنگ کریستال لایبید ابری

عوامل مختلفی در تعیین قیمت سنگ کریستال لایبید (قیمت سنگ چینی لایبید) نقش دارند و قیمت سنگ چینی لابید نیز از این مورد مستثنی نیست. از مهمترین این عوامل می توان به ابعاد تایل یا اسلب، ضخامت، سورت رنگی و کیفیت فرآوری اشاره کرد.

قیمت سنگ کریستال ابری  به پارامترهای متنوعی وابسته بوده و از جمله پارامترها می توان به ابعاد ، نوع و رنگ اشاره داشت.قیمت سنگ چینی لایبید نیز متاثر از این عوامل بوده و بالطبع هر چه سایز تایل یا اسلب بزرگتر و از کیفیت فرآوری و رنگ بهتری برخوردار باشد؛ از قیمت نهایی بالاتر برخوردار خواهد بود. برای نمونه قیمت سنگ پله آن در مقابل ساب خورده از نظر قیمتی متفاوت بوده و برای دریافت قیمت انواع مختلف سنگ چینی لایبید می توانید با ما در تماس باشید.

قیمت سنگ کریستال لایبید

 

سنگ لایبید (که به اسم های سنگ کریستال لایبید و سنگ چینی لایبید نیز معروف است) از خانواده سنگ های چینی می باشد.معدن سنگ لایبید در حوالی شهرستان لایبید استان اصفهان قرار دارد.این سنگ عمدتا به خاطر داشتن رنگ خاکستری و  خطوط و هاله های مشکی و سفید به سنگ کریستال ابری معروف شده است.به غیر از سورت خاکستری (آبی کم رنگ) این سنگ , سورت دیگری با زمینه روشن (سنگ کریستال لایبید روشن) با خطوط تیره نامنظم و سورت دیگری با رنگ زمینه تیره یا دودی و خطوط موازی مشکی می باشد..سنگ کریستال لایبید داری مقاوت مناسبی می باشد به همین دلیل امکان فراوری به صورت تایل و اسلب و همچنین بوکمچ نیز فراهم می باشد.کاربرد این سنگ در کف , دیوار , سنگ پله و .. به صورت سنگ سابیده و تیشه ای می باشد. سنگ چینی لایبید به دلیل مقاومت مناسب در برابر هوازدگی در بیرون و داخل ساختمان قابل استفاده می باشد.

سنگ لایبیدسنگ لایبید تیشه ای

تماس بگیرید